pozycjonowanie stron

Blog o pozycjonowaniu - praktyczna wiedza tylko od ekspertów!

kategoria:
Pozycjonowanie dla początkujących

Najnowsze wpisy

pozycjonowanie organiczne
Czym jest pozycjonowanie organiczne? Wady i zalety

W odpowiedzi na często zadawane pytanie „Co to znaczy pozycjonowanie stron?” powinna się zawierać informacja na temat podziału SEO na dwa rodzaje – organiczne (naturalne) i płatne, które polega na wykupowaniu miejsca w wynikach wyszukiwania. W poniższym artykule analizujemy i opisujemy tę pierwszą kategorię, zastanawiając się, na czym polega i jakie ma zalety organiczne pozycjonowanie strony firmy.

linki dofollow i nofollow
Czym się różnią linki dofollow od nofollow?

Pozyskiwanie linków przychodzących prowadzących do promowanej witryny to podstawowe działanie składające się na pozycjonowanie strony. Jednak nie każdy odnośnik ma takie same właściwości, a zależą m.in. od tego, czy jest opatrzony atrybutem dofollow czy nofollow. Co oznaczają, czym się różnią i jak wpływają na pozycjonowanie stron? Odpowiedzi na te pytania poznasz dzięki lekturze artykułu.

specjalista seo

Posted by admin

August 27, 2025

Jak zostać specjalistą SEO?

Branża IT daje szerokie perspektywy rozwoju zawodowego i atrakcyjnych zarobków na wielu różnych stanowiskach. Dobre zatrudnienie mogą znaleźć fachowcy, których specjalnością jest pozycjonowanie stron na Google. Jak zostać jednym z nich? Jakie wymagania trzeba spełnić w tym celu, jakimi kompetencjami należy dysponować i jak prowadzić swoją karierę? Zapoznaj się z tekstem, a znajdziesz odpowiedzi na te pytania!